Yaşam

Serdar Ortaç Tarkan’dan özür diledi

Serdar Ortaç, TikTok hesabından yaptığı canlı yayında küfür ettiği müzisyen Tarkan’dan özür diledi. Görüntülerin sosyal medyada yayılmasının ardından Serdar Ortaç’ın hesabı kalıcı olarak kapatıldı.

İstinye’deki evinden çıkarken görülen Ortaç, Tarkan’a ettiği küfürlerle ilgili açıklama yaptı. Olayı hatırlamadığını belirten Ortaç, “Çok sarhoştum kardeşim. Ben de ilaç kullanıyorum. İlacın üstüne alkol alınca durumum kötüleşti. O yüzden intihar ettim.”

“Sosyal medyamı zaten kapattılar” diyen Ortaç, şöyle devam etti: “TikTok hesabımda kalıcı olarak kapatıldı yazıyor. Herkes ‘Ne yaptın?’ diye soruyor. “İzleyerek kendimi sıkmak istemiyorum. Ondan da özür diliyorum. Hiçbir şey hatırlamıyorum” dedi.

Ne oldu?

TikTok’ta canlı yayına başlayan Serdar Ortaç, kendisine mesaj atan kullanıcılara kızarak, “Hepiniz CHP’lisiniz” şeklinde yanıt verdi. Alkollü olduğu anlaşılan Ortaç, bir kullanıcının Tarkancılar ve Serdarcılar olmak üzere iki grup olduğunu belirtmesi üzerine “Peki ya Tarkan” diyerek bir kez daha küfür etti.

Yayın sırasında evde yardımcısı olan kadının telefonu Ortaç’ın elinden aldığı görüldü.

(HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu