Yaşam

Müge Anlı’dan dudak uçuklatan itiraf! Kayınpederim bana saldırdı ve beni bir adamla odaya kilitledi.

ATV ekranlarında uzun yıllardır yayınlanan Müge Anlı ve Tatlı Sert programında bir yıldır kayıp olan Ali Atasever’in davası işlenmeye başlandı. Kaybolma olayında şüpheli olduğu gösterilen baba Sait Atasever, oğlunun zihinsel engelli olduğunu ve mahkeme kararıyla vasisinin yanında olduğunu söyledi.

“OĞLUNUN AĞAYA GİTME ZAMANI”

Oğlunun 20 yıl önce eşinden boşandığını belirten Sait Bey, “Bana hiç dedi. Onu da buldum. Onu beğenmedi. Dinlemedi. Evden çıktı gitti.” Kaybolmayla ilgili iddiaları anlatan Anlı, “Oğlunuzla ilgili bize ilk başvuran köylüydü. Yani Ali Bey’in kaybıyla ilgili size ulaştık. Siz bize ulaşmadınız. Köyünüzden biri aradı. Köylün ‘Ali’nin babası Sait çok gergin. Herkes ondan çok korkuyor. Sait Bey’in köyde oğlunu yaralamış olabileceğini düşünüyoruz. , görenler oldu. Sonra Ali kaybolunca onu senin öldürdüğüne dair dedikodular çıktı. O yüzden sana ulaştık.”

“ÇOCUKLUĞUNDAN BERİ BABASINDAN DÖVÜLDÜ”

Müge Anlı, kayıp Atasever’in yeğeni Cemile Hanım’ın, “Jandarma beni konuşmaya çağırsaydı bildiklerimi anlatırdım. Dedem amcamı ağaca bağlayıp dövdü. giysilerini halıya sarıp sopayla vurdu. Bu adam küçüklüğünden beri babasından dayak yiyor.”

“Kayınpederim SALDIRDI, BENİ BİR ADAMLA ODADA KİLİTLEDİ”

Ali Bey’in eski eşi Cemile Hanım’ın “Kayınpederim bana saldırdı. O da beni başka bir adamla aynı odaya kilitledi” dediğini belirten Müge Anlı, “Dilimi konuşamam ama oğlunu ekmek fırınında yaktığın söyleniyor.”

ilkadimhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu