Teknoloji

Citroen C5 X, en büyük hacimli otomobil seçildi

5 kıtada 45 ülkeden 63 otomotiv gazetecisinden oluşan ve tamamı kadınlardan oluşan WWCOTY jürisi tarafından ‘En Yeterli Büyük Hacimli Otomobil’ kategorisinde en iyi seçilen Citroen C5 X, 2019’da 2019’da 2. oldu. finaller.

Araba, WWCOTY’nin ‘Büyük Ödülü’ için kendi sınıfında son tıp alanında kazanan diğer 5 modelle yarışacak. Büyük ödülün sahibi 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde açıklanacaktır.

WWCOTY, 2009 yılında Sandy Myhre tarafından otomotiv dünyasındaki kadınların piyasaya sunulan modellerle ilgili vizyonlarını ifade etmelerini sağlamak amacıyla kuruldu.

Kendi başlarına karar verici olmadıkları halde araba satın almada değerli bir rol oynayan hanımlar, bir arabanın güçlü ve zayıf yönleri hakkında farklı görüşlere sahiptir.

Toplam 6 kategori var

5 kıtada 45 ülkeden 63 otomotiv muhabiri ve tamamı kadınlardan oluşan heyet, ‘Büyük Hacimli Araba’, ‘Performans Arabası’, ‘Şehir Arabası’, ‘Büyük SUV’, ‘4X4’ olmak üzere 6 kategoride en uygun seçimi yaptı. ve “Aile SUV”. arabaları seçer.

Kazanan araçlar, güvenlik, sürüş, konfor, teknoloji, tasarım, verimlilik, çevresel etki ve paranın karşılığı açısından kategorilerinde mükemmelliği temsil ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu