Haber

AK Parti İl Başkanı Güngör: “Hazırız, kararlıyız, kazanacağız”

AK Parti Denizli İl Başkanı Yücel Güngör, 14 Mayıs 2023’te yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimlerinin hazırlıklarına hız kesmeden devam ediyor. Güngör, sadece seçim odaklı çalışmanın değil, millete hizmet seferberliğinin de her zaman yolda olduğunu belirterek, Baklan’daki sandık liderleri toplantısını büyük bir coşkuyla gerçekleştirdiklerini belirtti.

AK Parti Denizli İl Başkanlığı seçim hazırlıklarını görüşmek üzere Baklan’da toplandı. Yücel Güngör başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya İl Teşkilat Başkanı, İl Seçim İşleri Başkanı, Baklan İlçe Başkanı, Baklan Belediye Başkanı, Baklan İlçe Kadın Kolları Başkanı, Baklan İlçe Gençlik Kolları Başkanı, Meclis Üyeleri katıldı. Belediye Meclisi ve sandık başkanları. Önder Güngör yaptığı konuşmada; “Değerli Baklanlı hemşehrilerim, sevgili sandık başkanları, 2023 seçimlerinin hazırlıklarına hız kesmeden devam ediyoruz. Hepimiz biliyoruz ki AK Parti teşkilatları sadece seçim döneminde değil, her dönemde Millete hizmet için seferberlik içindedir. Biz sadece seçim odaklı bir parti olmadık. Sorumluluk bilinciyle hareket ettik. Milletimizin sorunlarını çözmek için her zaman işimizin ve görevimizin başındayız.”

Başkan Güngör; “Bugün, 14 Mayıs’ta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı 13.Cumhurbaşkanı seçecek hazırlıklarımızı değerlendirdik. Biliyoruz ki Baklanımız, Cumhurbaşkanımızın ve AK Partimizin yanındadır ve olmaya devam edecektir. güzel mi güzel Türkiyemiz 2023 yılı Türk asrının başlangıcı ve yeni ideallerin en önemli noktasıdır.Cumhuriyetimiz, AK Parti kadrolarıyla savunmadan üretime, ekonomiden sağlığa birçok alanda ciddi gelişmelere sahne olacaktır. 2. yüzyılda muasır medeniyetler düzeyine yükselecektir.Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın amaç ve vizyonu için daha çok çaba harcayarak 2053 vizyonumuza ulaşmak için hep birlikte gayretimizi ve bilgimizi artıralım. seçim güvenliğinin vazgeçilmez unsurudur.Milletimizin iradesini yansıtmasının temel aracıdır.Bir evlat sahibi olur.Görevlerinizi en verimli şekilde yerine getireceğinize inancımız tamdır. Söz, karar aziz milletimizindir” dedi.

Toplantıda konuşan Baklan İlçe Başkanı Tamer Şen; “Balan teşkilatı olarak her zaman sahada çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Cumhurbaşkanımızın liderliğinde Türk Yüzyılı’nın inşası için çalışıyoruz. Baklan 14 Mayıs seçimlerine hazır” dedi. – DENİZLİ

karatayhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu